Segment samochodów miejskich trzyma się mocno – i to pomimo trwającej od lat ekspansji SUV-ów oraz przede wszystkim crossoverów. Wciąż nie brakuje osób, które do jazdy po zatłoczonej aglomeracji wybierają auto klasy B, czemu też trudno się dziwić. Takie samochody są zwinne, wygodne, całkiem pojemne, ekonomiczne, a przy tym okazjonalnie mogą pełnić funkcję aut rodzinnych. Dobrym przykładem będzie tutaj propozycja koreańskiego producenta. Sprawdź, czy leasing Hyundaia i20 to odpowiedni wybór również dla Ciebie.

Świetny design

Wygląd samochodu to oczywiście rzecz gustu, natomiast trudno nie zgodzić się z opinią, że Hyundai i20 jest wyjątkowo urodziwym autem. Zaprojektowany zgodnie z koreańską filozofią Sensuous Sportiness pojazd imponuje dynamiczną linią nadwozia, zadziornym pasem przednim i efektownymi reflektorami LED.

Jedno z najlepiej wykonanych aut w swojej klasie

Hyundai i20 to propozycja dla kierowców, którzy kładą szczególny nacisk na jakość wykonania wnętrza. Koreański producent zrobił tutaj w ostatnich latach ogromny postęp. Nie można mieć zastrzeżeń do klasy użytych materiałów, ich spasowania, a także do poziomu wyposażenia. W zależności od wersji znajdziemy tutaj wszystko, co tylko jest potrzebne do komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Dynamiczne i oszczędne jednostki napędowe

Hyundai i20 jest dostępny wyłącznie z silnikami benzynowymi, w tym wykorzystującymi technologię mild hybrid, czyli tzw. miękkiej hybrydy. Polega ona na tym, że jednostka spalinowa jest wspomagana przez generator elektryczny dodatkową mocą i momentem obrotowym. Poprawia to dynamikę samochodu podczas przyspieszania, jednocześnie redukując spalanie.

Najpopularniejszym wyborem w Polsce jest i20 z jednostką 1.0 T-GDI o mocy 100 KM, która jest optymalna do tego samochodu, zapewniając bardzo dobrą dynamikę (10,4 sekundy do setki, 188 km/h prędkości maksymalnej) przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa.

Nieprzeciętne walory użytkowe

Hyundai i20, choć jest samochodem segmentu B, to zaskakuje ilością miejsca w środku. Tym autem wygodnie może podróżować nawet rodzina 2+2. Zwracamy również uwagę na spory bagażnik, który ma pojemność 301 litrów. To wystarczy nie tylko na zakupy i torbę na laptopa, ale też bagaże na weekendowy wyjazd za miasto.

Sprawdź oferty leasingu Hyundaia i20 w jednym miejscu

Jeśli wiesz już, że ten samochód może być optymalnym wyborem dla Ciebie, a prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz kosztów, to rozważ leasing Hyundaia i20. Powinny Cię do tego przekonać konkretne, bardzo korzystne oferty, które znajdziesz na iBemo.

iBemo to internetowa platforma, która daje bezpośredni dostęp do ofert leasingu prosto od autoryzowanych dealerów Grupy Bemo. Na stronie możesz samodzielnie skonfigurować wszystkie parametry leasingu i poznać ostateczny koszt finansowania.

Umowę leasingową zawrzesz online, bez wychodzenia z domu, a gotowy samochód odbierzesz w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo w całej Polsce.

Już teraz znajdź najlepszą ofertę leasingu Hyundaia i20 na stronie https://ibemo.pl/samochody-osobowe/model/hyundai-i20-leasing.