O zaletach skuterów elektrycznych powiedziano już niejedno. Skutery miejskie są przyjazne dla środowiska oraz ciche i ekonomiczne. Koszt przejechania 100 kilometrów wynosi około 3 złote. Nowej generacji skutery elektryczne, jak te ze stajni SuperSoco, wyróżnia elegancka linia designu oraz lekka i przenośna bateria. Brzmi jak idealny pomysł na prezent dla nowoczesnej damy? Sprawdźmy.

Czego pragną kobiety?

Nie da się udzielić odpowiedzi na to pytanie w jednoznaczny sposób, któż bowiem jest w stanie nadążyć za pragnieniami płci pięknej? Mamy jednak pomysł, który ucieszy większość niewiast i sprawi, że poczują się wyjątkowo – to skuter elektryczny. Gwarantuje on bezpieczną i bezawaryjną jazdę, pozwala na bardziej bezpośredni kontakt z naturą i dba o środowisko naturalne. To idealny przyjaciel na codzienne przejażdżki.

Profil użytkownika skutera miejskiego

Zanim pospieszysz do dealera Super Soco lub na stronę https://supersoco.pl/, przeanalizuj poniższe podpunkty. Będziesz wówczas pewny, że Twój prezent nie będzie przez lata kurzył się w garażu. Elektryczny skuter spełni oczekiwania kobiety, która:

  • ceni wygodę,
  • kocha przyrodę,
  • jest wrażliwa na piękno otaczającego ją świata,
  • nie znosi hałasu i ryku silników,
  • jest oszczędna,
  • lubi nowoczesny styl,
  • dojeżdża codziennie do pracy lub na uczelnię,
  • lubi krótkie wypady za miasto lub do parku,
  • denerwują ją korki uliczne oraz problemy z parkowaniem.

Jeśli większość podpunktów opisuje odbiorcę prezentu, to masz pewność, że skuter elektryczny będzie strzałem w dziesiątkę.

Jaki skuter miejski będzie najlepszy dla kobiety?

Dla delikatnej i pięknej kobiety potrzebujesz czegoś wyjątkowego. Interesuje Cię skuter elektryczny bezpieczny i lekki, który będzie prowadził się komfortowo, a dodatkowo zachwyci Twoją damę swoją estetyką? Super Soco ma rozwiązanie.

Moc i zasięg

Zwróć uwagę na nowej generacji jednoślad CPx. Silnik o mocy znamionowej 4000 W, mocy maksymalnej 6000 W oraz momencie obrotowym aż 115 Nm pozwala na błyskawiczne rozpędzenie się do 90 km/h. Oczywiście spokojniejsza niewiasta może dostojnie przemieszczać się ulicami miasta z prędkością 45 km/h, wówczas będzie mogła przejechać 140 km na jednym ładowaniu skutera elektrycznego.

Elegancja i styl

Kobieta, jeśli nie jest fanką motoryzacji, to zawsze będzie wolała pojazd, który po prostu będzie się jej podobał. Obok świetnej jakości wykonania z nowoczesnych materiałów, skuter elektryczny CPx Super Soco został dopracowany w najmniejszym szczególe. Niebanalna stylistyka i nowoczesna elegancja zachwycą każdą estetkę.

Bezpieczeństwo w każdym calu

Z CPx będziesz pewny, że Twoja kobieta będzie całkowicie bezpieczna. Producent zastosował m.in. ramę wykonaną ze stali węglowej, a cała konstrukcja została wielokrotnie przetestowana pod kątem wytrzymałości. Połączony układ hamowania CBS zapewnia precyzję oraz niezawodność hamowania nawet w trudnych sytuacjach drogowych.

Wygoda

Wiele rozwiązań będzie wspierało kierowcę w czasie jazdy skuterem elektrycznym Super Soco. Nalezą do nich cyfrowy przełącznik, inteligentny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości VA, pełny system oświetlenia LED, wielofunkcyjny schowek pod siedzeniem oraz tylny bagażnik i komfortowy przycisk cofania. Wszystko to sprawi, że każda dama będzie wychwalać Twój prezent.

Skuter elektryczny – cena, która zachęca czy odstrasza?

Model CPx kosztuje 22 900 zł w wariancie z jedną baterią. Dla dłuższej radości z jazdy proponujemy wersję z dwiema bateriami za dopłatą 5000 zł. Czy to dużo? Naszym zdaniem nie. Jest to długofalowa inwestycja w wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowo niskie koszty eksploatacji oraz świadomość dbania o środowisko naturalne to argumenty przemawiające za podjęciem decyzji o zakupie skutera elektrycznego CPx. Gratis otrzymasz uznanie i opinię osoby, która wie, jak sprawić przyjemność kobiecie. W razie wątpliwości przeczytajcie wspólnie artykuł o zaletach motocykli elektrycznych https://supersoco.pl/miejski–skuter–poznaj–zalety–nowoczesnego–rozwiazania/ i umówcie się na jazdę próbną.