Czysty i schludny samochód jest marzeniem dosłownie każdego właściciela samochodu. Czasami nie jest tak łatwo utrzymać samochód w stanie schludnym, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Jednak w utrzymaniu Twojego pojazdu w czystości pomogą aksesoria samochodowe. I w tym artykule przyjrzymy się pięciu najbardziej przydatnym i praktycznym z nich.

Akcesoria Samochodowe przydatne nie tylko na zimę

Dywaniki samochodowe

Podłoga salonu i spód bagażnika są miejscami najbardziej narażonymi na zabrudzenia. Piasek, brud, wilgoć, kurz, które trafiają do nich razem z bagażem i przez buty kierowcy/pasażera psują nie tylko wygląd wnętrza, ale mogą również zostać przyczyną powstania korozji części wewnętrznych.

Dywaniki natomiast nadają możliwość całkowicie usunąć ten problem. One służą jako warstwa ochronna, która nie daje brudu możliwości kontaktu z częściami karoserii. W dodatku one czyszczą się w bardzo prosty sposób — wystarczy wyjąć je z salonu i opłukać pod bieżącą wodą.

Pokrowce na fotele

Kolejnym elementem salonu, który często jest narażony na wpływ brudu są fotele. Rozlana przez przypadek kawa lub herbata mogą stać dla kierowcy prawdziwym bólem głowy.

Ale podobnych incydentów da się uniknąć przy pomocy pokrowców na fotele. One nie tylko chronią oryginalną tapicerkę przed plamami, ale i zapobiegają naturalnemu jej zużyciu w wyniku wytarcia.

Chlapacze

Kamienie, żwir i ziemia, które wylatują spod kół samochodu w trakcie jazdy, mogą poważnie uszkodzić lakier samochodu. A to nie tylko doprowadzi do utraty wyglądu zewnętrznego karoserii, ale może również spowodować to, że ona będzie narażona na korozję.

Żeby zminimalizować to ryzyko na samochodzie można zamontować chlapacze. One są w stanie zapobiec trafianiu innych płynów i przedmiotów wylatujących spod kół do spodu i dolnej części nadwozia, chroniąc w ten sposób Twój samochód przed uszkodzeniami.

Plandeka samochodowa

Pozostawienie samochodu na dłuższy czas na otwartym powietrzu jest bardzo ryzykownym przedsięwzięciem. Opady, ptasie odchody, brud przenoszony przez wiatr — to wszystko może w łatwy sposób uszkodzić karoserię Twojego samochodu.

Uchronić przed tym można przy pomocy specjalnych plandek samochodowych, które całkowicie zakrywają samochód, izolując go od wpływów zewnętrznych.

Deflektory

Deflektory są specjalnymi nakładkami, które instalowane są na szyby, szyberdachu lub masce i przekierowują przepływ powietrza w ten sposób, żeby brud i wilgoć przechodziły wzdłuż części karoserii i nie uderzały w nie. To chroni samochód nie tylko przed brudem, ale i przed ewentualnymi wykruszeniami.

Gdzie kupić jakościowe akcesoria samochodowe?

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w wyżej wymienione lub jakiekolwiek inne wysokiej jakości akcesoria samochodowe, zawitaj do Sklepu Autobrat. Tutaj zmożesz znaleźć ogromny asortyment towarów od wiodących producentów.

Zamawiając akcesoria samochodowe w Autobrat, otrzymujesz następujące walory:

  • Operatywną dostawę po całym kraju;
  • Szeroki asortyment akcesoriów;
  • Pomoc w doborze akcesoriów samochodowych;
  • Jedne z najbardziej przystępnych cen w kraju;
  • Regularne akcje i zniżki.

W celu złożenia zamówienia lub konsultacji z managerem Sklepu Autobrat zadzwoń pod numer +48 795-640-079 lub napisz nam pod adres naszej poczty elektronicznej sales@autobrat.pl. On odpowie na jakiekolwiek pytania, które Ciebie interesują.

Artykuł Sponsorowany Autobrat