Bydgoskie Klasyki Nocą Vol.4 – sierpień 2020.

Z niezmienną atencją podchodzę do wydarzeń jakimi są “Bydgoskie Klasyki Nocą”. I choć nazwa tej inicjatywy nie oddaje meritum sprawy (spotkania de facto odbywają się w świetle dnia, bądź przy akompaniamencie zachodzącego słońca), to same spotkania mają w sobie nutkę nocnego klimatu, gdyż pojawiają się na nich gwiazdy. Odnoszę się tutaj oczywiście do pojazdów i ich właścicieli, którym należy się szacunek oraz uznanie za serce i trud włożony w pielęgnowanie piękna klasycznej motoryzacji. Cieszy mnie również, że bydgoska scena motoryzacyjna się rozwija, o czym świadczy obecność przedstawicieli innych nurtów: grupy kujawsko-pomorskich cabrio maniaków, bydgoskiej ekipy glebastyle, czy też kilku mniej lub bardziej przypadkowych indywidualistów chcących również zwrócić uwagę na swój pojazd. 

4 edycja “Bydgoskich Klasyków” anno domini 2020 przyniosła kilka niespodzianek, jak chociażby ten oto jadowity jegomość:

czy widoczna w tle Impala:

oraz:

Motoryzacyjnych kąsków i rarytasów było sporo, stąd już teraz ostrzę sobie zęby na kolejne spotkania, a Was zapraszam do obejrzenia galerii oraz oczywiście do uczestnictwa i czynnego wspierania tej inicjatywy!

Zapraszam do galerii:

https://www.facebook.com/pg/RothPhotography.91/photos/?tab=album&album_id=2848363202054045&__tn__=-UCH-R

https://www.facebook.com/pg/BydgoskieKlasykiNoca/photos/?tab=album&album_id=1059255047822672&__tn__=-UC-R